SkyClinic- Zamykanie naczynek i peeling laserowy

2019/05/10

Hej! Wracam do regularnych wpisów na blogu! Teraz systematycznie na blogu będą pojawiać się wpisy z tematu "beauty". Mam nadzieję, że będziecie zainteresowane :) Ja do pielęgnacji skóry twarzy czy włosów przykładam bardzo dużą uwagę. Dlatego postanowiłam, że tutaj będę się dzielić z Wami wszystkimi informacjami na ten temat :)

Zapraszam Was do odwiedzenia strony kliniki SkyClinic dowiecie się z jakich jeszcze zabiegów możecie skorzystać. Ja jestem bardzo zadowolona z mojej pierwszej wizyty również dzięki wspaniałemu kontaktowi z doktorem, który wszystko idealnie mi opowiedział i wytłumaczył. Zaplanowaliśmy też kolejne kroki w pielęgnacji mojej cery.W tym tygodniu skorzystałam z dwóch zabiegów: zamknięcie pękniętych naczynek oraz laserowy peeling twarzy.Długo nosiłam się z zamiarem usunięcia pękniętych naczynek, które bardzo mi przeszkadzały, a pokładem też ciężko było je ukryć. Wiadomo jak to jest kiedy nie mamy na jakiś temat informacji i zamiast działać, tylko się zastanawiamy.  Tak też było w moi przypadku. Na szczęście wreszcie umówiłam się na wizytę w Sky Clinic we Wrocławiu. Na początku oczywiście trzeba zmyć makijaż. przed zabiegiem doktor znieczulił moją twarz kremem. W miejscu, gdzie było pęknięte naczynko schłodził skórę lodem i zimnym powietrzem dzięki czemu nie czułam nic nieprzyjemnego podczas zabiegu. Trwało to dosłownie chwilkę. Naczynka po zabiegu mają się wchłonąć i zniknąć. Finalny efekt będzie po ok. 8 tygodniach. Pokażę Wam na pewno zdjęcia przed i po. Po całym zabiegu możecie spokojnie wrócić do pracy i codziennych czynności, ponieważ nie zostawia on żadnych śladów. Zabieg sprawdzi się również świetnie dla osób, u których występuje rumień, trądzik różowaty czy naczyniaki. Tutaj wrzucam Wam link do strony kliniki, gdzie dowiecie się również o przeciwskazaniach do zabiegu itp.


klik-SkyClinic
Drugi zabieg jakiemu się poddałam to peeling laserowy Fotona.  Tym razem zdecydowałam się na delikatny peeling z tego względu, że musiałam szybko wrócić do pracy. Taki peeling ma za zadanie wygładzenie twarzy i poprawę jej kondycji. Złuszcza zewnętrzną warstwę skóry. Podczas zabiegu skóra jest naświetlana laserem i po kilku dniach zaczyna się złuszczać. Jest także napięta, pory są zwężone. Likwiduje także drobne zmarszczki mimiczne. Wyrównuje się także koloryt skóry, cera jest gładka w dotyku i dodatkowo zostaje pobudzona do produkcji kolagenu. Jest to zatem idealna metoda na pozbycie się przebarwień a nawet plam posłonecznych. Ja bardzo chciałabym przy jego pomocy pozbyć się drobnych przebarwień po wypryskach na moim czole. Jestem bardzo ciekawa końcowego efektu. Tutaj za jakiś czas również pokażę Wam efekty.
Oba zabiegi były praktycznie bezbolesne. Minęły już 3 dni od zabiegu i moja skóra właśnie się delikatnie łuszczy. Jest także fajnie napięta i wygładzona. Czekam na finalny efekt. Proszę dajcie znać w komentarzach jakie zabiegi Was interesują i czy macie jakieś pytania?

0 komentarze

Publikowanie komentarza