Tally Look

2019/03/22
Strasznie dawno mnie tu nie było... Mam zamiar częściej dodawać wpisy z większą ilością zdjęć niż możecie zobaczyć na Instagramie. Pochwalę się, że mam  już przygotowane kolejne posty :)
Tym razem przychodzę do Was ze stylizacją stworzoną ze sklepem Tally Weijl. Ciekawostką może być to, że był to mój pierwszy ulubiony sklep kiedy miałam 17 lat! Miałam mnóstwo ciuchów z Tally! Niektóre mam do dzisiaj! No i jeśli śledzicie mój profil to na pewno wiecie, że spodnie kupuję tylko tam! Do Tally mam ogromny sentyment dlatego bardzo się cieszę, że mogę teraz współpracować z marką! :) Przy okazji- na stronie Tally możecie już robić zakupy online! :) 

W oko wpadły mi te spodnie, model całkiem inny niż zwykle ubieram, ale się do niego przekonałam. Luźne spodnie z wyższym stanem z bardzo przyjemnego materiału. Dobrałam do nich białą koszulę z guzikami. Obowiązkowo sportowe buty na grubej podeszwie. To zdecydowanie mój numer 1! Wygodne i przy okazji dodają kilka cm! :) Dla przełamania całości torebka, która wpadła mi w oko w Zarze. Jak Wam podoba się całość?
Koszula i Spodnie- Tally Weijl 

Buty- Ryłko

Torebka - Zara 

Naszyjnik i choker- Sentiel 


1 komentarze