Insta Inspiration

2018/10/25

          

Tak jak obiecywałam, zaczynam na blogu nową serię wpisów, w których będę pokazywała Wam konta na Instagramie. Na jakiej podstawie wybierałam osoby, które pokażę? Przede wszystkim są to na pewno piękne zdjęcia, bo przecież tym głównie stoi Instagram. Są to także osoby, które moim zdaniem nikogo nie kopiują, mają pasję, pomysły i wyobraźnię. Oczywiście pokażę Wam konta, które wybierałam wg własnego gustu. Podoba mi się ich praca i doceniam ich zaangażowanie. Poza tym są to osoby miłe i w mojej opinii otwarte i przyjazne! :)


Ok! Zaczynamy! Dziś pierwsza trójka, którą wybrałam i poprosiłam o odpowiedzi na moje pytania, aby przybliżyć Wam kilka informacji!Pytania jakie zadałam:

1. Jak długo prowadzisz konto?
2. Dlaczego założyłaś profil na Insta?
3. Czym jest dla Ciebie Instagram?
4. Marzenie związane z prowadzeniem konta
Jako pierwsza Wiola! Instagram @bhawoja 


W jej zdjęciach podoba mi się różnorodność, niebanalne pomysły i jej cudowne aranżacje we wnętrzach! To wyjątkowy profil z pewnością wart zainteresowania. 

Odpowiedzi Wioli:

1. 
Mam profil na Instagramie od 19.12.2014, ale regularnie zamieszczam zdjęcia od 2017. 

2. 
Założyłam konto w celu czerpania inspiracji ślubnych. Dzięki poszerzonym horyzontom zorganizowaliśmy wymarzone przyjęcie inspirowane sielską Australią i z tortem na huśtawce z kwiatów. Przez Instagram trafiłam także na projektantkę mojej sukni ślubnej - Nurit Hen. 

3. 
Instagram to dla mnie źródło inspiracji. Z zaangażowaniem śledzę profile modowe, podróżnicze i wnętrzarskie i nie wyobrażam sobie wyjechać w jakieś nowe miejsce nie sprawdzając na Instagramie czego nie mogę przegapić! 

4.
Mocno skupiam uwagę do feed’u i moim marzeniem jest, aby stworzyć ogromną bazę „układanek podróżniczych i lifestyle’owych”, które będą inspirować innych do odwiedzenia tych samych miejsc i do wykonania podobnych kadrów.

Koniecznie zajrzyjcie i sami zobaczcie te piękne zdjęcia! 
Kolejni są Alicja i Janek. Instagram @fox_and_hopps
Uwielbiam ich kadry z pięknych miejsc na świecie! Przejrzysty i miły dla oka profil, obok którego nie można przejść obojętnie. Koniecznie musicie dać im "follow"! 


Odpowiedzi na pytania: 


1. 
Profil prowadzimy od roku.

2. 
Konto założyliśmy ponieważ na Instagramie są osoby które nas inspirują. Lubimy mieć kontakt z osobami które również podróżują oraz kochamy wymieniać się z nimi różnymi spostrzeżeniami na ten temat.

3. 
Instagram jest dla nas miejscem w którym możemy podzielić się cząstka naszego życia z ludźmi.

4.
Naszym marzeniem jest aby nasze konto się rozwinęło oraz aby ludzie dostrzegli w nas pasje i ze to co robimy jest efektem naszej ciężkiej pracy, która sprawia nam przyjemność😊


Na koniec profil Laury Instagram: @laurohi. Podróże, stylizacje, a nawet jedzenie pokazane w wyjątkowy sposób. Miejskie klimaty, które osobiście uwielbiam i piękne kadry! Wpadajcie na jej profil po więcej! 


Odpowiedzi Laury:

1. 
Swój profil prowadzę od 2014 roku. 

2. 
Od dziecka uwielbiałam podróże i fotografie, a instagram był/ jest takim miejscem, w którym mogę dzielić się moimi pasjami z innymi♥️

3. 
Instagram dla mnie jest w pewnym sensie pamiętnikiem, w którym mogę uwiecznić wyjątkowe  chwile z mojego życia i w każdej chwili mogę do nich wrócić. Patrząc na niektóre zdjęcia przypominam sobie jak wtedy było, czy byłam szczęśliwa, czy tez nie. 

4. 
Ahhh co do marzeń związanych z kontem.. to może to, żeby pojawiało się na nim więcej zdjeć z podróży🤗Teraz czekam na Wasz odzew! Znacie profile, które pokazałam? Co o nich sądzicie? Koniecznie dajcie mi znać! Za tydzień pojawią się następne osoby! :)
1 komentarze