Event Schwarzkopf Beology

2018/01/25

 Na pewno widziałyście już na Instagramie moją relację z eventu marki Schwarzkopf. Całe spotkanie i prezentacja odbyła się we Wrocławiu w cudownym i klimatycznym miejscu- Hydropolis. Event miał na celu przedstawienie najnowszej kolekcji kosmetyków do włosów Beology. Jest ona inspirowana mocą głębin mórz. W skład całej kolekcji wchodzą 3 serie: 1. Nawilżająca 2. Regeneracyjna i 3.Wygładzająca  Na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie. Kosmetyki zawierają ekstrakt z głębin mórz pozyskiwany na głębokości 2000m. oraz brunatną algę. Ja jestem w trakcie testowania linii nawilżającej, więc za jakiś czas na pewno podzielę się z Wami efektami.
 Drugiego dnia mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach z fotografii "Flat lay", prowadzonych przez Kasię z bloga Minimaliv. Dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy i ciekawostek. Na pewno wprowadzę ten rodzaj zdjęć na Instagram. Później odbyły się zajęcia praktyczne. Zobaczcie jak to wszystko wyglądało.
 
Na sobie mam sweter i spódnicę od www.monikaswiderska.plMiałyśmy okazję poznać się z dziewczynami :) Kogo kojarzycie ze zdjęcia ?:)

od lewej insta: @kamilaocieczek_official, @goniaroniaa @warszawskalala @basiasmoter JA :) i @minimaliving
2 komentarze

  1. Taki event to super sprawa. Z warsztatów fotograficznych również dużo bym wyciągnęła. Gratuluję możliwości :)

    Pozdrawiam
    Sara's City

    OdpowiedzUsuń