JOICO K-PAK

2017/09/08 Mała odskocznia od standardowych wpisów na blogu. Mam nadzieję, że ten post również Was zainteresuje. Po wakacjach chciałam zregenerować moje włosy, były lekko przesuszone od wody i słońca. Stylizacja i kręcenie także nie wpływa na włosy tak jak byśmy chciały. Już kiedyś na blogu pojawił się podobny wpis i cieszył się Waszym zainteresowaniem. Tym razem wybrałam się na zabieg rekonstrukcji JOICO K-PAK. Nie wiem czy wiecie, ale korzystają z niego i polecają Katy Perry, Hilary Duff czy siostry Kardashian. Znam te kosmetyki od dłuższego czasu, może niektóre z Was pamiętają jeszcze z pingera jak polecałam tam szampon i odżywkę. Tutaj dokładnie dowiecie się co wpływa na to, że zabieg jest tak skuteczny: klik


Zabieg trwał ponad godzinę i składał się z 4 etapów:

Etap 1 – OCZYSZCZANIE
  • Skutecznie usuwa wszelkie mikrozanieczyszczenia. Włosy stają się perfekcyjnie świeże.
Etap 2 – WYGŁADZANIE
  • Dokładnie wyrównuje powierzchnię. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie.
Etap 3 – REKONSTRUKCJA
  • Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę. Włosy stają się elastyczne i sprężyste.
Etap 4 – NAWILŻANIE
  • Dogłębnie nawilża i nadaje elastyczność. Włosy stają się lśniące i podatne na układanie.


  Jakie są moje wrażenia? Włosy blond są na pewno dużo bardziej wymagające w "utrzymaniu". Dlatego już po jednym zabiegu widzę dużą różnicę. Przede wszystkim wygładzenie i połysk. Rzeczywiście moje włosy stały się bardziej sprężyste a rozdwojonych końcówek praktycznie brak. Dlatego mogę z czystym sumieniem polecić Wam skorzystanie z JOICO K-PAK. Szczególnie po powrocie z urlopu.


Ja skorzystałam z usług salonu : "Oaza Piękna" we Wrocławiu przy ulicy Jaracza 73c. 

Jeśli jesteście zainteresowane na hasło „JOIHERO” otrzymacie w salonie aż 20% rabatu na wykonanie zabiegu! Myślę, że warto skorzystać!


              PO ZABIEGU                                          I                                              PRZED ZABIEGIEM
 Od lewej: z fleszem i bez
3 komentarze

  1. też byłam ostatnio na tym zabiegu :) jak na razie polecam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK stanął na wysokości zadania :) Dzięki najwyższej zawartości naturalnej keratyny naprawdę czyni cuda – odbudowuje włosy i nadaje im pożądaną, jednolitą strukturę.

    OdpowiedzUsuń