Idealne loki

2017/03/08


 W kręconych włosach czuję się najlepiej. Może nie do końca w typowych małych loczkach, ale delikatnych, dużych lokach lub pofalowanych włosach.
Często pytacie czego używam do stylizacji włosów i jak otrzymuję taki efekt. Dlatego dzisiaj przygotowałam wpis na ten temat.
Jedak pojawi się w nim coś więcej, a mianowicie 3 sposoby na idealne loki. Każda z nas lubi efekt, dlatego chcę Wam pokazać jakim sprzętem uzyskacie poszczególny efekt.


Zacznijmy od prostownicy. Uzyskałam dosyć mocny skręt włosów. Trzeba się nią niestety troszkę "namachać" aby nakręcić całe włosy :D.


 Kolejna- moja ulubiona- gruba lokówka. Ma ok. 3,2cm średnicy. Żeby uzyskać fale, pojedyncze pasmo włosów po prostu okręcam wokół zamkniętej lokówki, a nawijanie zaczynam u nasady włosów. Żeby uzyskać efekt "hollywoodzkich fal" wystarczy przeczesać włosy :) Ostatnie urządzenie, którego byłam najbardziej ciekawa- termoloki. Wystarczy 5 min. aby urządzenie się nagrzało i nawijamy wałek po wałku. Na włosach trzymałam je ok. 10-15 min. I muszę przyznać, że efekt był super. Włosy dodatkowo zyskały na objętości u nasady a same loki były bardzo lekkie.

Który efekt podoba Wam się najbardziej? Ja chyba pozostaję przy lokówce :)

 8709355837

3 komentarze

  1. Termoloki lubię, ale mam krótkie włosy jeszcze i robią mi strasznie podkręcone. Natomiast kupiłam prostownicę właśnie z myślą o robieniu loków, ale samej jakoś słabo mi wychodzi:P chyba muszę się nauczyć :D

    OdpowiedzUsuń